Na początku 2008 roku Juergen Klopp był bardzo bliski dołączenia do Hamburger SV, ustalił nawet warunki kontraktu, ale jeden z klubowych skautów zakwestionował kandydaturę ówczesnego szkoleniowca Mainz. „Nosi dziurawe spodnie, jest źle ogolony i nonszalancki” – napisał w raporcie owy skaut, dodając, że Klopp na domiar złego spóźnia się na treningi. Gdy negatywnie oceniony trener dowiedział się o stawianych mu zarzutach, uniósł się honorem i zrezygnował z przejścia do HSV.

espn.co.uk / Liverpool FC (foto)

Najnowsze

Legendarny napastnik Romario już w wieku 21 lat był tak wielką gwiazdą w Brazylii, że gdy w 1987 roku postanowił ożenić się ze swoją zaledwie 17-letnią partnerką – ceremonia odbyła się na stadionie Vasco da Gama i była transmitowana na żywo przez telewizję.

Washington Post / @romariofaria (foto)

Dziadkiem Jesse’go Lingarda jest Ken Lingard, były reprezentant Wielkiej Brytanii w trójboju siłowym, który jeszcze w 2016 roku brał udział w lokalnych zawodach. Wtedy, mając 77 lat, osiągnął wynik 340 kilogramów (w tym 145 kilogramów w martwym ciągu).

The Times / @jesselingard (foto)
Więcej ciekawostek

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.