Pierwszym samochodem Aarona Ramseya był limonkowy Ford Fiesta, z wymalowaną na dachu biało-czarną szachownicą. Walijczyk jeździł nim będąc piłkarzem Cardiff City (doszedł z tym klubem do finału Pucharu Anglii) i początkowo po transferze do Arsenalu, wzbudzając uśmiechy politowania u kolegów z zespołu. Skromny charakter Ramseya dobrze pokazuje też ciekawostka odnośnie gości, którzy towarzyszyli mu podczas imprezy z okazji 21. urodzin. Poza rodziną i przyjaciółmi Walijczyk zaprosił również… nauczycieli z byłej szkoły.

walesonline.co.uk / @aaronramsey (foto)

Najnowsze

W wieku 12 lat czołowy obecnie napastnik reprezentacji Francji, Olivier Giroud, mierzył aż 173 centymetry.

@giroud918 (foto)

2011 rok, Białystok, za chwilę kibiców czeka mecz 3. kolejki Ekstraklasy. Do szkoleniowca Jagiellonii, Czesława Michniewicza, podchodzi Maciej Szczęsny, trener bramkarzy Korony Kielce. W ręce trzyma koszulkę z nadrukowanym telefonem komórkowym i napisem „CM 711”. Za chwilę wręczy ją w ramach złośliwego prezentu. Złośliwego, bo było to nawiązanie do liczby połączeń, jakie Michniewicz odbył ze słynnym „Fryzjerem”, kluczowym członkiem mafii ustawiającej mecze piłkarskie.

Michniewicz prezent przyjmuje, uśmiecha się. O sprawie początkowo nie piszą żądne gazety, telewizja również nie pokazuje zdarzenia.

W rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Szczęsny ironizuje: „Zrobiłem to w dowodzie uznania. To rzeczywiście duża sztuka rozmawiać z Ryszardem F. tak często i ani razu o futbolu”.

botociekawe.pl / michniewicz.com.pl (foto)
Więcej ciekawostek

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.